укррус

Телефони у Севастополі

  Умови прокату

  Для того, щоб отримати потрібну Вам річ, необхідно оформити Договір прокату і внести авансовий платіж, розмір якого залежить від конкретної моделі предмета прокату і наявності реєстрації у Вашому паспорті.

  У разі відсутності севастопольської прописки або надання іншого документа , що посвідчує особу, замість паспорта, до зазначеного авансу додається 200грн. незалежно від обраного товару. Якщо в такому випадку клієнт бере в оренду кілька товарів, 200 грн. додається тільки до авансовому платежу по одному товару.

  Мінімальний термін прокату однієї речі для більшості товарів становить 1 тиждень. Максимальний термін прокату однієї речі - 5 місяців . При виникненні бажання подальшого використання предметом прокату оформляється новий договір.

  Для продовження оренди товару, коли закінчується авансовий платіж, необхідно внести 150 грн. з яких буде вираховуватися подальша вартість оренди (здача повертається клієнтові).

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми не обговорюємо на який термін Ви берете річ. Ви повернете, коли необхідність у ній вже не буде.

  Починаючи з другого місяця оренда вважається ПОДОБОВО та її вартість менша.

  Вартість оренди розраховується відповідно до обраного в договорі періоду оренди.

  День взяття товару в оренду оплачується клієнтом у будь-якому випадку. День повернення не оплачується, якщо товар здається до 12.00

  Договір прокату оформляється  в м.Севастополі ул.Айвазовского,3.

  Отримати детальну інформацію або зробити замовлення Ви можете, зателефонувавши нам за телефонами

  (050) 055-13-67

  (050) 055-13-68

  (0692) 93-82-01

  В офісі ми буваємо щоденно з 10:00 до 17:00 , крім неділі.

  Всі платежі по прокату (ВКЛЮЧАЮЧИ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ПРОКАТУ) будуть зроблені з внесеної Вами суми авансу, коли Ви будете повертати предмет прокату. При поверненні Вами товару, ми виплачуємо залишок з внесеного авансу, з утриманням орендної плати за весь період оренди.

  Розглянемо на прикладі:

  Ви внесли аванс за прокат качельки 400грн,

  Вартість прокату 130грн/мес., далі 4 в день.

  качелька Ваш малюк користувався 35 днів.

  Коли Ви повернете качельку, ми повернемо Вам 250 грн, а 150грн (130грн. за 1місяць + 20грн. за наступні 5 днів) залишаться у нас.

  ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО! Користуйтеся не купуючи!

  Ваш Baby Service в Севастополі.