укррус

Телефони у Севастополі

  ВАГИ ДИТЯЧІ

  Ваги для новонароджених. І чи потрібні вони взагалі?

  Вага вашої крихти в перші дні життя - це досить важливий показник, адже по динаміці результатів зважування можна судити про те, наскільки продуктивно йде розвиток вашого чада. 

  У перші місяці життя малюка, кожна свідома мама турбується про те, як швидко він росте. Багато чого залежить від харчування, але щоб відстежити вага дитинчати, однієї інтуїції недостатньо.

  Тут то і прийдуть на допомогу дитячі ваги!

  Але чи є сенс купувати ваги для новонароджених?

  Ми рекомендуємо брати їх напрокат, т.к коштують вони недешево, а потрібні всього на пару-трійку місяців!

  Дитяча вага - це відмінна підмога і помічник для кожної мами. Як відомо, в такому віці у дитини тільки ще формується шлунково-кишковий тракт і тому не кожне годування стає результативним. З'являються сумніви, що дитина сита, насправді, він тільки заморив черв'ячка :) Адже буває і таке, що грудного молока не достатньо.

  Молода мама, особливо якщо малюк в числі перших, починає переживати, тим самим піддаючи ризику залишити малюка без якісного харчування.

  Для того, щоб спокійно себе почувати і не витрачати гроші на покупку сумнівного харчування в супермаркеті вам допоможуть ваги для новонароджених, які ви можете взяти в оренду у нас за адресою ул. Айвазовского,3 або замовити доставку додому.

  Відслідковувати вага малюка по мірі зростання - це перший крок до внутрішнього спокою молодий і щасливої мами.

  Спостерігайте за вагою завдяки Baby Service !