укррус

Телефони у Севастополі

  РОЗВИВАЮЧI КИЛИМКИ

   Для чого дитині потрібен розвиваючий килимок?

  Дорогі батьки, здавалося б, якихось 8-10 років тому ми не могли навіть уявити собі, яким величезним асортиментом зустрінуть нас сучасні магазини дитячих товаров.Теперь ж все інакше. Від неймовірної кількості пропозицій у батьків розбігаються очі, і часто досить складно зробити вибір і зрозуміти, для чого потрібні всі ці іграшки та пристосування. А служба прокату «Baby Service» в цей час працює на благо сучасних батьків, і ретельно відстежує попит на всю дитячу продукцію :)

  Тому, ми раді представити вам Новіков, яка все більше і більше завойовує популярність у малюків та їх батьків це - розвиваючий килимок.

  Ми протестували килимки різних фірм, таких як TinyLove, Fisher-Price, Chicco. Але зупинили свій вибір на виробнику Tiny Love, т.к на наш погляд це кращі розвиваючі килимки, які підходять малюкам з перших днів життя. І, як показала практика, ми не помилилися!

  Ці килимки вчать маленького карапуза координувати рух рук і зір, розвивають звукове сприйняття і дотик, а адже це дуже важливо в перший рік життя дитини. Малюк пізнає і відкриває світ, розвиває дрібну моторику, яка допомагає координувати роботу головного мозку, і чим раніше дитина розвине основні навички та свої пальчики, тим простіше в майбутньому йому буде навчитися читати, рахувати й писати.

  Барвисте простір з пересічними дугами над самим килимком з висячими іграшками захопить вашого малюка в пізнання навколишнього світу.

  Крім тактильних відчуттів розвиваючий килимок допоможе дитині освоїти перша мелодія, насолодитися цікавими співзвуччями і гармоніями.

  Також килимки TinyLove забезпечені іграшками, що складаються з різних за фактурою матеріалів, що допомагає дитині вивчати новий для нього світ і розвивати нові відчуття. 

  У деяких моделях, зустрічається небитке дзеркало і спеціальна надувна подушечка, для найбільшого комфорту вашого малюка.

  Оренда розвиваючого килимка сподобається вам тим, що замість одного, у вас є можливість протестувати всі можливі варіанти найпопулярніших моделей.

  Адже, якщо ви зважитеся на покупку килимка, малюк буде цікавитися ним недовго - від сили пару місяців. А витратити на покупку доведеться не малу суму.

  Тому ми рекомендуємо не витрачати зайві гроші, а просто взяти цей килимок у нас напрокат!

  Якщо ви заплуталися і не знаєте, який же килимок краще підійде вашому карапузові, то просто наберіть номер (050) 055-13-68, і ми з задоволенням проконсультуємо вас з усіх питань.

  Ваш Baby Service Севастополь.