укррус

Телефони у Севастополі

  IГРАШКИ

  Дорогі дорослі згадайте своє дитинство, скільки яскравих і позитивних емоцій приносили вам іграшки!

  А в наш час іграшки не тільки приносять радість, але і допомагають малюкові швидше освоїти важливі навички, без яких повноцінний розвиток дитини неможливо.

  Саме перші розвиваючі іграшки стають для малюка інструментом пізнання навколишнього світу: нових форм, звуків, тактильних відчуттів. Ці іграшки допомагають розвивати дрібну моторику дитини, формують музичний слух, дають дитині можливість експериментувати у безпечній для нього формі - чіпати, стискати, натискати, штовхати і вчитися розпізнавати кольори і форми.

  Наприклад, сортери дуже корисні для розвитку дітей практично в будь-якому віці. Пальчики є дуже важливим інструментом, який безпосередньо пов'язаний з головним мозком, і чим краще в дитини розвинена дрібна моторика, тим швидше вона зможе розвинути всі основні навички, в тому числі, і навчиться, говорити. А згодом також писати і читати.

  Дуже класним сортер є, на наш погляд, корабель у вигляді Ноєвого ковчега від фірми Kiddieland, де зібрані основні представники тваринного світу. Дітки від нього в захваті!

  Багато іграшки допомагають дитині швидше розвинути музичний слух, запам'ятати, як виглядають тварини та як вони «розмовляють». Всі ці функції представлені в іграшках Chicco, Kiddielаnd, Leap Frog і FisherPrice. Переконатися в цьому можна взявши напрокат такі іграшки як Відеотелефон, Говорящая ферма, Веселі світлячки і др.

  А для більш старшого віку підійдуть іграшки з елементами рольових ігор.

  Наприклад, Заміський будинок і Моя перша кухня для дівчаток або Піратський корабель, який більше підійде хлопчикам, допоможуть дитині розвинути просторову пам'ять і уява і малюк зможе переробляти іграшки на свій смак, по різному розставляти предмети меблів, побуту і персонажів, міняти інтер'єр .

  У нас великий асортимент розвиваючих іграшок, завдяки якому ваш малюк зможе зробити вибір на користь вподобаної речі. А коли вона набридне, взяти наступну, не менш цікаву. Перевага прокату полягає саме в тому, що дитина досить швидко «виростає» з будь іграшки. Місяць-два і необхідно купувати нову. Тепер, завдяки службі прокату Baby Service у вас є можливість істотно економити і одночасно частіше радувати вашу крихітку новими развлекалкамі.