укррус

Телефони у Севастополі

  ПРИГУНКИ

  АБО ПРОСТО кльово ТРЕНАЖЕР для малечі :)

  Коник компанії Fisher-Price, на якому з величезним задоволенням радісно скачуть і веселяться дітлахи у віці від 5 місяців. Для мам це просто знахідка! 30-40 хвилин вільного часу гарантоване!

  Багато малюки не одразу розуміють, що потрібно робити, коли перший раз сідають в стрибунці. Але через кілька хвилин ... Поки батьки укладають договір оренды, малюк освоївся :)

  І тут починається розважальне шоу :) Ребетенок стрибає і верещить від задоволення! А кожен його стрибок супроводжується приємною мелодією.

  Це приклад з власного досвіду, коли до нас в офіс приходять з діточками, щоб відразу протестувати вибрану річ. Мабуть, це хіт прокату для даної вікової категорії.

  Гарні стрибуни тим, що дитині перебуваючи в них весело і цікаво! На панелі знаходяться різні іграшки, які виконують різні функції: одні - стимулюють зір, інші - слух, треті розвивають дрібну моторику й тактильне сприйняття крохи.

  Приємне також поєднується із корисним, так як стрибуни розвивають опорно-руховий апарат вашого улюбленого зайчика.

  Фізичні навантаження, одержувані при цьому, сприяють зміцненню м'язів та сприятливо впливають на розвиток дитини.

  Конструкція дуже стійка і надійна, щоб перевернути їх, необхідно порушити закони фізики. Та й самостійно малюк навряд чи вибереться. Чим неодмінно користуються спритні батьки :) не на шкоду дитині звичайно.

  У стрибунів є можливість повертатися навколо своєї осі на 360 градусів, що дуже подобається ребетенку, адже тоді він зможе посмикати і покрутити і натискати вподобану іграшку.

  У цих Пригунки гарний настрій гарантується як малюку, так і батькам!

  Зростайте разом з нами!