укррус

Телефони у Севастополі

  Modo
  Modo

  Доставка: 200 руб.

  Умови прокату

  Ви вносите

  авансовий платіж:

  1200.00 руб.

  - якщо у нас вперше;

  1000.00 руб.

  - якщо користувалися нашими послугами;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  За тиждень

  350 руб.

  За 2 тижні:

  450 руб.

  Користуєтесь 1 місяць

  550 руб.

  Користуєтесь більше місяця, за добу

  17 руб.
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Modo

  Ігровий столик Chicco Modo - це електронний багатофункціональний музичний столик, який містить в собі безліч розваг для малюка.

  Цим столиком можна гратися двома способами, головна ігрова частина у нього складається з двох боків.

  Перша сторона це столик-піаніно. На ній є великі різнокольорові клавіші, з безліччю світлових ефектів і веселими мелодіями. За допомогою книжечки, яка є на цьому боці столика, малюк може вибрати три різних способу гри. Це або музичні ноти, або записані мелодії або незакінчені мелодії, які він зможе закінчити самостійно.

  Чудна кнопка-квіточка перемикає різні музичні інструменти. Хочеш послухати скрипку або банджо відмінно, якщо ні, то можна переключити на ксилофон і фортепіано. А якщо раптом у малюка відкриється талант композитора і він захоче поміняти ритм мелодії, він запросто це зробить, покрутивши валик, біля різнокольорових клавіш.

  Якщо маляті полюбилося це піаніно і він не хоче з ним розлучатися куди б ви не пішли - не біда, компанія Chicco все передбачила і зробила його знімним, тому ви без праці зможете брати з собою на прогулянку, ну або повісити на ліжечко.

  На ігровій частині столика Modo розташовані чудові лісові тварини і комахи. Там ваша крихітка познайомитися і з коником, який стрибає через ставок, і з равликом яка живе біля грибочки, з літаючими бджілками, квакають жаби ну і звичайно ж з плазуючої гусеницею. При натисканні на різні кнопочки, малюк почує різні голоси жителів цього чудо-столика, наприклад, жаба квакає, бджілка дзижчить і пр.

  Перевернувши цю панель на інший бік, нашому погляду постане столик-конструктор. Ця сторона, безсумнівно, теж зацікавить вашого карапуза. У комплект входить 10 кубиків.

  Ну висновок напрошується один - столик те що треба!

  Він з легкістю простимулює дослідні та логічні здібності розуму, допоможе розвинути увагу та пам'ять і дрібну моторику, а крім того ця іграшка заохочує дитячу цікавість і активність малюка.

  Виробник його рекомендує з 12 міс., але як показує практика, малюкам і більш раннього віку він теж цікавий!

  Розвивайтеся разом з нами!

  Ваш Baby Service Севастополь.