укррус

Телефони у Севастополі

  Deluxe 3 в 1
  Deluxe 3 в 1

  Доставка: 200 руб.

  Умови прокату

  Ви вносите

  авансовий платіж:

  1200.00 руб.

  - якщо у нас вперше;

  1000.00 руб.

  - якщо користувалися нашими послугами;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  За тиждень

  350 руб.

  За 2 тижні:

  450 руб.

  Користуєтесь 1 місяць

  550 руб.

  Користуєтесь більше місяця, за добу

  17 руб.
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Столик Deluxe 3 в 1 от Chicco. Напрокат в Севастополi.

  Музикальній столик Deluxe 3 в 1 Chicco це гарна іграшка з безліччю різних функціональних кнопочок, клавіш, роликів, кульок, яка допомагає розвинути малюкові координацію рухів, моторику, музичні навички.

  Це центр розроблений для різного віку малюків, у ньому є різні положення, які ви самі можете регулювати. Перше положення центру (його використовують для малюків з 3-х місяців) - це коли панель складена і на ній підвішені іграшки, якщо малюк вдарить по іграшці, починає грати мелодія, а коли іграшка сильно гойдається, вона видає дуже цікаві звуки як в мультиках і при цьому світитися вся музична панель над малюком.

  Якщо натиснути на панду вона видасть звук пищалки, а якщо на ведмедя з основою трикутника, то він за брімчіт як брязкальце, ведмідь з основою кола тріщить.

  Дуже цікавими для малюка будуть і бічні панельки. З одного боку колобки при натисканні перевалюються з боку на бік і при цьому видають клацали звук, а з іншого яскрава брязкальце.

  Якщо ваш малюк досяг віку 6 міс., То йому відмінно підійде друге положення центру, у вигляді маленького столика. Тут він зможе і крутити барабан і чіпати жабки і перегортати книжечку, а самі фігурки тварин можна використовувати у вигляді сортер.

  Третє положення ставитися, коли малюк вже стійко стоїть на ніжках. Тут ви з ним зможете вивчити фігури, а за допомогою книжечки на панелі звірів.

  Як бачите у нього дуже багато плюсів, але є один мінус - це досить висока ціна в магазині, взявши напрокат такий столик у нас, ви з економите пристойну суму грошей і побалуєте вашу крихітку!

  Користуйтеся не купуючи!

  Ваш Baby Service Севастополь.