укррус

Телефони у Севастополі

  МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧІ

  Про користь грудного вигодовування знає кожна мама, про це написано безліч статей в інтернеті і в різних журналах, про це нагадують лікарі, акушери та педіатри.

  Безсумнівно, тільки грудне молоко є оптимальним і незамінним харчуванням для немовляти. І, як правило, багато матусь, які годують груддю, стикаються з деякими труднощами.

  Одна з них, мабуть, найпоширеніша - це подразнення шкіри соска і його подальше розтріскування. Годувати в такому стані дуже болісно. А, як відомо, разом з молоком під час грудного вигодовування матуся передає своєму чаду теплі почуття любові і ніжності. Але коли дитина є джерелом болю для мами під час годування, то молоко таке буде на порядок нижче за своїми корисними властивостями, і дитя підсвідомо буде відчувати, що доставляє своєї улюбленої матусі біль.

  Якщо не вжити необхідних заходів, больові відчуття стануть настільки сильними, що думка про годування буде валити матусю в легкий шок. У такій ситуації необхідний молокоотсос - механічний або електричний. І в тих і в інших в порівнянні є переваги і недоліки, але користь їх безсумнівна!

  Baby Service пропонує в прокат найпоширеніші і ефективні молоковідсмоктувачі, таких фірм як Avent і Medela. Чому ми рекомендуємо їх брати в оренду?! Та тому що, багатьом вони потрібні на нетривалий час, а покупка нових відчутно б'є по кишені.

  Дані молоковідсмоктувачі, що дуже важливо, виготовляються з високоякісного поліпропілену, який не вступає в хімічну реакцію з молоком. Також, вони досить легко розбираються і стерилізація окремих деталей не займає багато часу.

  Обійтися без молокоотсоса або купувати новий? Відповісти на це питання вам так само допоможе Baby Service, адже взявши молокоотсос у нас в оренду на тиждень, ви зможете зробити самостійні висновки про доцільність цієї покупки.

  Так само ми пропонуємо Вам, наші матусі, безпечний КРЕМ PURELAN від Medela, який ідеально захищає соски, запобігає і заліковує тріщини. Його ціна за 1 пробник в 2 грами - 7 грн або ви можете скористатися нашою акцією і отримати його безкоштовно!

  Бажаємо вам гарної лактації!