укррус

Телефони у Севастополі

  МЕДИЧНІ ПРИЛАДИ

  Медичні прилади як підмога при одужанні малюка.

  Як би нам, батькам цього не хотілося, але дітки наші улюблені іноді застуджуються і хворіють, особливо в зимовий період. І вкрай важливо при перших ознаках застуди не панікувати і вжити відповідних заходів.

  Також, важливо пам'ятати, що якщо можливо уникнути застосування антибіотиків, то краще звичайно обійтися без них. Але і самолікуванням ні в якому разі, займатися не слід. Досвідчений кваліфікований фахівець - педіатр, неодмінно заспокоїть вас і допоможе в оздоровленні маляти.

  Якщо у вашої дитини кашель, то лікуючий лікар порадить таку процедуру як інгаляції. Але що робити, якщо інгалятора у вас немає? Ну не каструльку ж кип'ятити. Ходити в поліклініку або в лікарню кожні 4 години теж не варіант. Купувати новий? Безумовно, ця річ корисна і потрібна, але тільки в тому випадку, якщо дитина часто хворіє. Але як показує практика, діти, батьки яких, стежать за їх здоров'ям, хворіють не більше кількох днів за рік. А то і взагалі не застуджуються. Інгалятор, як правило, потрібно максимум на тиждень. І тепер його можна взяти напрокат в  Baby Service.

  Крім того, ми пропонуємо на додаток до ингалятору  синю лампу і лампу для кварцування приміщення.