укррус

Телефони у Севастополі

  МАНЕЖ - ЛIЖКА

  Ліжечко для малюка займає, мабуть, лідируюче місце по важливості і необхідності - набувається майбутніми батьками з особливою ретельністю.

  Моделей ліжечок незліченна кількість. Виробники також постачають їх додатковими функціями, як корисними так і даремними. Вибір хороший, і залежить він як правило, від купівельної спроможності, тобто від товщини гаманця.

  При виборі ліжечка необхідно враховувати найголовнішу функцію - це місце для сну вашого янголятка. Не менш важлива якість матеріалу, який зобов'язаний бути екологічно чистим. Baby Service передбачив всі ці пункти і запропонував в прокат саме такі моделі - екологічно чисті в комплекті з матрасиком.

  Ліжечко в прокат необхідна в наступних випадках: на час відпустки з малюком або в іншому часовому місці перебування дитини, наприклад, в гостях у бабусі.

  Також, є більш компактні, але від цього не менш практичні, так звані манежі-ліжка. Збираються і розбираються протягом однієї хвилини. Добре поміщаються в багажник автомобіля, зручні для поїздок на дачі, або на природу.

  Крім сну ще й гарний майданчик для розваги малюка. Вивалитися з неї практично не реально, але без нагляду краще крихту не залишати.

  Звичайний манеж для сну вже навряд чи підійде, але і в ньому малюк може запросто задрімати, стомившись, бувало й таке :)

  Накидали в цей простір іграшок коханих, одним оком на дитинку поглядаєте і спокійно займаєтеся своїми справами. Ось так.

   Відпочивайте з комфортом вместе з Baby Service!