укррус

Телефони у Севастополі

  КАЧЕЛИ-КОЛЫБЕЛИ

  Безумовно, найкращі качельки (гойдалки) - це мамині руки, які, на відміну від гойдалок електронних, використовуються не тільки для заколисування малюка.

  Мамині руки - багатофункціональні, з любов'ю і турботою багато всього корисного і необхідного роблять постійно, практично без перерв і вихідних. Мамині руки дуже втомлюються. Ось і нехай відпочивають.

  А дитинку в обійми Морфея надати довіримо електронної качельці.

  Провідні світові виробники дитячих товарів постійно вдосконалюють свої моделі заколисувати пристосувань, а Baby Service невпинно і ретельно відслідковує появу новинок.

  У процесі технологічної еволюції качельки стають більш безшумними, анатомічно максимально повторює вигин маминих рук, доповнюються більш приємними слуху мелодіями і т.д. Іншими словами, те, що дивувало в минулому році, в нинішньому році стає цілком звичним. А діточкам знаходитися в качельці-колисці стає набагато комфортніше, і не важливо, засинає він в ній або спостерігає за тим, що відбувається, адже в багатьох моделях, крім звукових ефектів також використовуються світлові, дзеркальні.

  Радують око підвісні симпатичні іграшки, і вони не статичні.

  У кожній качельці, як правило, декілька різних режимів заколисування з регулюванням швидкості, вибором відповідної мелодії.

  А до такої приголомшливої моделі фірми Graco можна з легкістю підключити будь-який пристрій відтворює Бетховена або Моцарта.

  Як показує практика, в середньостатистичній сім'ї для новонародженого закуповується стандартний набір речей, в який обов'язково входять: ліжечко, коляска, пеленальний столик, ванночка і т.п. А про незамінного помічника молоді батьки згадують не відразу, та й коли згадують, до покупки електронних гойдалок справа рідко доходить.

  Незважаючи на те, що гойдалки бувають великими і маленькими, вартість якісної і фірмової коливається в середньому від 200 до 500 у.о. Відчутна і не завжди виправдана трата сімейного бюджету.

  Ну, по-перше, сталість і одноманітність приїдається не тільки дорослим, але й самим маленьким. Куплена колиска не обов'язково, але цілком можливо набридне або зовсім не сподобається вашому карапузові - і таке буває.

  По-друге, помічник цей незамінний, погодьтеся, максимум на півроку, діти, на щастя, мають властивість рости.

  Ставши клієнтом Baby Service у вас є унікальна можливість доставляти радість вашій крихітці різноманіттям вибору з суттєвою економією бюджету, періодично міняючи моделі розмаїтості заради і користі для.

  Багато гойдалки, представлені на сайті працюють не тільки від батарейок, але і від мережі.

  Асортимент постійно поповнюється, а за цим ми дуууже ретельно стежимо!

  Слідкуйте за оновленнями! І пам'ятайте, що заощадив - те ж саме, що заробив.