укррус

Телефони у Севастополі

  ХОДУНКИ И ШТОВХАЧI

   Як же швидко ростуть дітлахи :)

  Тільки ще лежали собі спокійненько в ліжечку і витріщалися на обертовий мобілі,як вже намагаються вздовж тієї самої ліжечка йти самостійно, дотримуючись і боязко ступаючи. Для цього періоду як не можна краще підійдуть ходунки та ходунки-штовхачі.

  Крім того, що ходунки допомагають діткам розвивати навички ходьби, вони є ще й цікавою іграшкою для малят.

  На верхній панелі ходунків розташовані сортети, яскраві кнопки, різнокольорові лампочки. І дитині хочеться почастіше все це чіпати і натискати, а це відповідно, допоможе йому швидше навчитися ходити.

  У цьому транспортному засобі ваш ребятенок із задоволенням буде переставляти ніжки, а ігрова панелька в цей час буде радісно розважати.

  Оренда ходунків як раз таки самий оптимальний варіант. Ну не купувати ж річ, досить габаритну, на пару місяців? Як правило цього терміну достатньо, щоб навчитися добре стояти на ніжках.

  Дитячі служба пропонує в прокат два види ходунків: власне ходунки, про які йшла мова вище і ходунки-штовхачі.

  Другі знадобляться коли малюк впевнено стоїть на ніжках. Тримаючись за них і одночасно штовхаючи вперед, дитина робить перші справжні кроки. За цим процесом дуже цікаво спостерігати.

  Є ще й ходунки - перша пробіжка. Знадобляться також на короткий термін в той момент, коли малюкові захочеться швидше пересуватися в просторі.

  Приходьте в до нас разом зі своїм малюком, нехай він спробує різні типи ходунків і ви разом зможете вибрати ті, які йому найбільше підійдуть.

  Робіть перші кроки разом з нами!

   З найкращими побажаннями, Ваш Baby Service в Севастополі!