укррус

Телефони у Севастополі

  АВТОКРІСЛА

  Батьки, які подорожують з дітьми, не завжди вибирають в якості засобу пересування до місця відпочинку автомобіль. Для багатьох комфортніше добиратися поїздом або літаком. А ось по приїзду, ті, хто звик користуватися машиною щодня, беруть транспортний засіб на прокат.

  Рідкісна служба прокату автомобілів надає в користування автокрісла для клієнтів з дітьми.

  А без нього навряд чи обійтися, перше: відмовляючись від автокрісла, батьки наражають свою дитину великому ризику і позбавляють безпеки, адже, як відомо, при зіткненні автомобіля, що їде на швидкості 50 кілометрів на годину, вага десятикілограмову дитини зростає до шестисот кг. Утримати в руках досить важко, не кожній матусі по плечу. А кріплення в дитячих автомобільних кріслах розраховані і успішно витримують навантаження в 1600 кілограм і більше.

   Друге: співробітники ДАІ штрафують за відсутність автокрісла в автомобілі. А це, погодьтеся, процедура не з приємних. До того ж додаткові витрати.

   Третє, до всього іншого, маляті, що сидить в автокріслі відкривається вид з вікна, як говориться: високо сиджу, далеко дивлюся! І дитина не буде відволікати водія.

  Але що ж робити, не купувати ж новий автокрісло, а воно, якщо хороше і якісне, коштує чималих грошей. Для цього і існує служба прокату дитячих товарів Baby Service.

  Якщо ви їсте відпочивати в Севастополь , і вам буде потрібно автомобільне крісло, зв'яжіться з нами і забронюйте цікаву для вас модель.

  Приємного відпочинку!

  Ваш Baby Service Севастополь.