укррус

Телефони у Севастополі

  Про нас

  Доброго час доби мами і тата! Давайте знайомитися :)

  Baby Service - компанія, яка перша на Україні відкрила і запропонувала на ринок послуг те, що тоді, в далекому 2005 році здавалося абсолютно немислимим.

  Немислимим, так тому що, в силу сформованих стереотипів, багато батьків і не могли навіть припустити, що для свого чада вони будуть брати дитячі товари на прокат. Але якщо підрахувати кількість зекономлених грошей плюс отримані емоції від того різноманіття асортименту репрезентованої службами прокату дитячих товарів Baby Service, а на сьогоднішній день ми присутні в 17 містах України, то мета безумовно виправдовує засоби.

  А мета служби прокату дитячих товарів Baby Service - донести до батьків майбутніх і справжніх, важливу інформацію про те, що у них є прекрасна можливість отримувати користь і радість від тимчасового володіння різними товарами, будь то ваги або чудо-гойдалка-колиска і при всьому при тому, зі значною економією сімейного бюджету.

  Рішення відкрити службу прокату дитячих товарів Baby Service в Севастополі було прийнято, коли ми дізналися, що скоро на одного маленького чоловічка в нашій сім'ї стане більше. Будь на той момент в нашому місті фірма, що надає подібні послуги, ми б обов'язково ними скористалися і судячи з усього, стали постійними клієнтами :) Тому як було у нас двоє дітей, а в січні 2010 року стало багато :)

  Прокат дитячих товарів, після виснажливих пошуків онлайн і офлайн, виявлений не був. Довелося відкривати самим. Власне, відсутність і послужило імпульсом для створення цього сервісу в Севастополі.

  Відкриття Baby Service відбулося 1 вересня 2009 року. І ось уже четвертий рік ми намагаємося не тільки покращувати якість наданих послуг, а й постійно збільшувати асортимент продукції на радість і користь діткам і їхнім батькам.

  Ми постійно відстежує появу новинок таких загальновідомих світових брендів як Fisher-Price, Chicco, Graco, Tiny Love, Maxi-Cosi та багато інших.

  Принцип Baby Service - використовувати тільки якісні надійні речі, виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, і що важливо, сертифікованих на Україні.

  Сподіваємося що співпраця з нами буде для вас цікавим, корисним і звичайно ж приємним!

  З найкращими побажаннями ,

  Борисови Андрій і Тетяна,

  партнери Baby Service в Севастополі .

  .