укррус

Телефони у Севастополі

  МУЗЫЧНI СТОЛИКИ

  Цей вид развівательно-розважальної іграшки заслуговує особливої уваги наших маленьких клієнтів служби прокату.

  Малюки як правило, без допомоги батьків роблять свій вибір на користь музичних столиків.

  Барвисті, мелодійні, переливаються звуками та світлом притягують увагу, як хлопчиків, так і дівчаток. Батьки по достоїнству оцінюють їх вибір. Ще б :) Діткам то видніше.

  За столиком дуже зручно грати, особливо якщо малюк вже впевнено сидить чи  ходить. Також, в залежності від наповнення іграшки (тобто від фантазії  виробника), дітки можуть розвивати логічне мислення, слухове сприйняття,  дрібну моторику, координацію рухів. Загалом, все, що необхідно розвивати з  самих ранніх років.

  Батьки стверджують, що від розвиваючих столиків дітки в захваті. Це та  іграшка, яка не набридає і набуває нового сенсу разом з дорослішанням малюка  від 6 місяців і до 4 років.

  А можливість брати їх в оренду, дозволяє батькам суттєво економити і одночасно частіше радувати свого малюка новими развлекалкамі.

  Якими тільки функціями не наділяють виробники розвиваючі столики. Букви, цифри, квіточки, різні фігурки, музичні інструменти, годинник і багато іншого. Безумовно, ці деталі змушують кроху не тільки усвідомлювати й запам'ятовувати, але й відчувати і розуміти.

  Найчастіше ці столики співають, як наприклад, столик від Fisher price або видають різноманітні звуки тварин як в " Веселому паровозику " від Letter Train.

  Музичні розвиваючі столики, мабуть, кращий спосіб стимулювання вільної самостійної гри дитини.

  Грайте весело разом з нами!

  Ваш Baby Service.